МОДЕРНА ЗНАЊА У ШКОЛИ СА ТРАДИЦИЈОМ

• Пријава

Поља означена * су обавезна.

flag

VSTSS Baner upis 2017

Едукативни излет

edukativni izlet GT 2017У оквиру едукативног излета студенти графичког одсека друге и треће годинe су у петак 25. маја посетили штампарију „Big Print“ и фирму “Difol” из Београда. Штампарија „Big Print“ се бави дигиталном штампом великих формата, као и штампом на текстилу, плочастим материјалима, ауто графиком, оглашавањем. Том приликом студентима је предавање о дигиталној штампи и доради одржао графички инжењер Милош Марић, менаџер и организатор производње у штампарији „Big Print“.

Након тога студенти су посетили фирму „Difol“ која је лидер на тржишту графичких материјала и опреме у Србији и у Југоисточној Европи. Ова фирма се бави продајом графичких производа попут дигиталних еко солвентних, сублимационих и UV штампача великог формата, катера јапанских произвођача Roland DG и Graphtec, CNC машина, Difol ласера, солвентних материјала и боја, PVC катер фолија и ситоштампарских боја. Генерални директор Зоран Брадић је студентима презентовао опрему и производе фирме „Difol“  уз објашњење како се врши штампа на дигиталним  машинама и различитим врстама материјала.

Информатор о раду

План интегритета

Јавне набавке

Мисао трена

Највећи човек увек остаје дете.
Гете

Који смер желите да упишете?

calendar icon blue sm

mpn