Дан Школе и свечана додела диплома - 1. новембар 2019. год.

protokol 2019Поштовани дипломци,

у петак, 01. новембра 2019. године Висока школа техничких струкових студија Чачак слави Дан школе којим се обележава 59 година постојања и успешног рада.

Традиција је да се на Дан школе промовишу студенти који су дипломирали, специјализирали или одбранили мастер рад у претходној школској години.

Додела диплома студентима основних студија и специјалистима обавиће се пре Академије.

Додела диплома студентима мастер студија обавиће се на свечаној Академији.

Позивамо Вас да присуствујете свечаном програму.

Вашу позивницу можете преузети овде.

Др Драган Брајовић

Одлука - Ванредни ОКТОБАР 2 испитни рок

Одобрава се ванредни ОКТОБАР 2 испитни рок.
Пријављивање испита:  16.17. и 18. октобар 2019. године.
Полагање испита 21., 22. и 23. октобар 2019. по распореду полагања који ће бити накнадно објављен.
Сви студенти  (буџет и самофинансирање) плаћају полагање испита.
Цена пријаве испита је 1.500, 00 по испиту и 2.000,00 (за пријаву испита након истека рока).
Студенти из ВЈ Лазревац пријављују и полажу испите у Чачку.

Обавештење о упису студената којима истиче рок за завршетак студија

По препоруци Министарства просвете, науке и технолошког развоја, студенти којима је истекао, Законом о високом образовању прописани рок за завршетак студија (у двоструком броју школских година потребних за реализацију студијског програма), омогућено је да, на лични захтев у школској 2019/20. години задрже статус студента.

Састанак са студентима из ВЈ Лазаревац

У среду, 16.октобра 2019.године у 14 часова у учионици број 115, одржаће се састанак са судентима друге и треће године студија из ВЈ  Лазaревац и наставника који држе наставу на студијским програмима: Електротехника и рачунарство модул - Енергетика и Машинство и  инжењерска информатика модул - Инжењерска информатика по наставним плановима из 2012. године.
На састанку ће се договорити реализација наставе за текућу школску годину.

Обавештење о почетку наставе

Настава за студенте I године у школској 2019/2020. години почиње у уторак 01. октобра 2019. године по објављеном распореду, а за студенте II и III године, почиње у понедељак, 14. октобра 2019. године, према распореду који ће бити накнадно истакнут на сајту Школе.

Још чланака...