ДаницаУ организацији Студентских парламената Високе школе техничких струковних студија, Факултета техничких наука и Агрономског факултета у препуној сали Дома културе у Чачку, 25. фебруара 2019. године, проф. др Даница Грујичић, наш најбољи неурохирург и једна од најбољих у Европи, одржала је предавање и представила хуманитарну Фондацију ''Заједно за младе – проф. др Даница Грујичић''. Фондација је покренута у Чачку, али и другим градовима како би укључили младе, пре свега студенте, у организацију и акције помоћи школама у унутрашњости Србије и талентованој деци, у области науке, уметности, спорта али и у другим обастима.

Након представљања Фондације, проф. Грујучић је говорила о проблемима у здравству и образовању, прећутним последицама НАТО агресије, проблемима младих и другим актуелним темама.