Dan stud 2019Студенти наше школе су 4. априла обележили Дан студената. Другу годину заредом организована су спортска и такмичења у знању, а након тога и концерт на платоу испред школе. Студенти су се такмичили у шаху, стоном тенису и квизу знања, који је ове године први пут организован. Као и прошле године Дан студената има и дозу хуманитарног карактера. Ове године студенти су сакупљали новац за нашу суграђанку Мину Месаровић којој је потребан новац за лечење у Риму.

Оно што је специфично за овакакав студентски празник је то што у организацији манифестације учествују искључиво студенти, па имамо прилику да видимо да наши студенти поред учења и обавеза према школи издвоје време и учествују у програму, показујући своје таленате, као што су певање, свирање и многи други.