peraksa Sloboda 1Студенти треће године Производног менаџмента успешно су завршили Практичну наставу, у Компанији „Слобода“ Чачак, под менторством професора др Радисава Ђукића.

У просторијама „Кабинета за Производно инжењерство и инжењерски менаџмент“, који се налази у Компанији, студенти су вредно радили и слушали предавања како својих професора тако и еминентних стручњака запослених у Компанији „Посебна пажња била је усмерена на упознавање са конструктивно-технолошком и производно-финансијском документацијом сложеног производа како би студенти стекли практична знања и вештине из организације, припреме и планирања производње“, истиче професор Ђукић.

ВШТСС има вишедеценијску сарадњу са Компанијом „Слобода“ Чачак и овом приликом им се захваљујемо.