МОДЕРНА ЗНАЊА У ШКОЛИ СА ТРАДИЦИЈОМ

• REGISTER

Поља означена * су обавезна.

flag

др Милан Добричић
професор
Ел. пошта:
Телефон:
+381.32.302.728, ...Кабинет...127
Пошаљите ел. пошту
(опционо)
Остале информације:

Др Милан Добричић, рођен 03. септембра 1962. у Чачку. Дипломирао на Техничком факултету у Чачку (1987). Магистрирао на Електронском факултету у Нишу (2001), а докторирао на Техничком факултету у Чачку (2008).

Запослен у Школи од 1989. године. Изабран у звање професора за ужу научно-стручну област Електроенергетика. У току школске 2010/11. године држао је наставу из предмета: Електричне машине I, Електричне машине II, Електротехника, Електрична кола, Испитивање електричних машина и Аутоматско управљање.

На специјалистичким студијама држи наставу на студијским програмима Индустријско инжењерство и Електротехника и рачунарство.

Обавља функцију шефа Специјалистичких студија и председника Савета школе.

fdoc Curriculum Vitae

Ви сте овде: Почетна О нама Запослени Наставници др Милан Добричић