професор
Телефон: +381.32.302.728, ...Кабинет...127
Слика контакта
Пошаљите електронску поруку. Сва поља означена звездицом * морају бити унешена.
Остале информације:

Др Милан Добричић, рођен 03. септембра 1962. у Чачку. Дипломирао на Техничком факултету у Чачку (1987). Магистрирао на Електронском факултету у Нишу (2001), а докторирао на Техничком факултету у Чачку (2008).

Запослен у Школи од 1989. године. Изабран у звање професора за ужу научно-стручну област Електроенергетика. У току школске 2010/11. године држао је наставу из предмета: Електричне машине I, Електричне машине II, Електротехника, Електрична кола, Испитивање електричних машина и Аутоматско управљање.

На специјалистичким студијама држи наставу на студијским програмима Индустријско инжењерство и Електротехника и рачунарство.

Обавља функцију шефа Специјалистичких студија и председника Савета школе.

fdoc Curriculum Vitae