професор
Телефон: +381.32.302.789, ...Кабинет...135
Слика контакта
Пошаљите електронску поруку. Сва поља означена звездицом * морају бити унешена.
Остале информације:

Др Дојчило Сретеновић, рођен 07. јануара 1954. у Чачку. Дипломирао на Електротехничком факултету у Сарајеву (1977), где је и магистрирао (1989). Докторирао на Техничком факултету у Чачку (2005).

Запослен у Школи од 1990. године. Изабран у звање професора за ужу научно стручну област Електроенергетика. У току школске 2010/11. године држао је наставу из предмета: Практикум из ЕЕС, Електромоторни погони, Регулација електромоторних погона, Пренос електричне енергије, Техника високог напона, Квалитет електричне енергије и Основи електроенергетике.

На специјалистичким студијама држи наставу на студијском програму Електротехника и рачунарство.

fdoc Curriculum Vitae