zlatni indeks poziv 2020У оквиру обележавања значајног јубилеја, 60 година од оснивања Школе, позивамо студенте који су дипломирали на Вишој техничкој школи у Чачку на Електротехничком или Машинском одсеку, а припадају генерацији 1970/1971. године, да се јаве Секретаријату школе ради организације сусрета бивших студената и свечаног уручења ,,Златног индекса.'' У прилогу овог позива дат је интегрални списак дипломаца са оба смера, па овим путем молимо све суграђане који познају дипломце из ове генерације (или чланове њихових породица), а нарочито оне који не живе на територији општине Чачак, да их обавесте о овој манифестацији, те да овај позив проследе и на друштвеним мрежама.

У нади да ћемо се ускоро дружити и тако свечано обележити 50 година од уписа на студије, желимо Вам добродошлицу у Вашу школу!