Sretenovic JovanСтудијски програм Информационе технологије први пут је акредитован 2017. године у оквиру Високе школе техничких струковних студија, када је и уписана прва генерација студената на овај студијски програм. Са поносом истичемо да ове године имамо ПРВОГ дипломираног студента на овом студијском програму Јована Сретеновића (104/17), који је свој дипломски рад са темом ''WEB дизајн: приступачност корисничког интерфејса'' радио из предмета Интернет програмирање. Рад је одбрањен 13.11.2020. године поред комисијом (др Наташа Гојгић, др Ивана Крсмановић и мр Биљана Савић) и оцењен је највишом оценом 10 (десет), чиме је Јован стекао звање струковног инжењера информационих технологија и система и диплому Факултета техничких наука у Чачку.

Јовану честитамо на постигнутом успеху са жељом да се ускоро запосли у струци, а његовим колегама желимо да и они убрзо стигну до жељених диплома.