ОБАВЕШТЕЊA ЗА СТУДЕНТЕ

ОБАВЕШТЕЊЕ – НОШЕЊЕ ЗАШТИТНЕ ОПРЕМЕ

Обавештавају се студенти да је у просторијама школе обавезно ношење заштитне опреме. Одлуком Владе РС прописане су казне за неношење заштитне опреме и сносиће их лице које не поштује ово обавештење.

ОБАВЕШТЕЊЕ – СТУДЕНТСКИ ДОМ

Обавештавају се студенти који су смештени у Студентском центру Чачак, који ће похађати вежбе и полагати испите у наредном испитном року, да се пријаве на e-mail Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели., ради издавања потврде због правдања свог боравка у студентском дому.

ОБАВЕШТЕЊЕ – РАД БИБЛИОТЕКЕ

Обавештавају се студенти да је за коришћење књига из библиотеке потребно најавити долазак претходни дан, на мејл адресу: dragana.radovic2@gmail.com

Бесплатна припремна настава

Обавештавамо све кандидате заинтересоване за упис у нашу школу да је почела пријава (https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScdU4OfqrIei_SRiW9m61PsROySIURxGmpXxpDyVakMIwpJnw/viewform?usp=sf_link) за први круг бесплатне припремне наставе која ће бити организована путем Зум платформе и трајаће наредне две седмице, по утврђеном распореду, који ће бити накнадно објављен. Представљање високе школе, њених могућности и услова, промоција студијских програма и остале студентске теме у вези са уписом биће заступљене у оквиру Отворених врата, у суботу 16.маја у 11 часова, путем исте апликације.

Упутство за Зум апликацију.

Распоред on-line припремне наставе

Свима желимо успешан рад и стојимо на располагању за сва питања.

ОБАВЕШТЕЊЕ О РАДУ ШКОЛЕ ОД 18.МАЈА 2020.ГОД

После укидања Ванредног стања  Школа почиње са редовним радом од 18.маја 2020.године. Рад ће се одвијати  уз све мере заштите и организацију обавеза студената са минимумом  присуства у школи како би се обезбедило одржавање социјалне дистанце и осталих превентивних мера.

Прописани услови рада школе:

1. Све службе школе раде у редовном термину  од 7.30 до 14.30 часова сваког радног дана
  2. Настава  на основним и мастер студијама  до краја  летњег семестра се и даље одржава електронским путем. Летњи семестар се завршава 29.маја 2020.године. Изузетно, семестар се може продужити до 15 јуна 2020.године за оне предмете на којима нису завршене лабораторијске вежбе.
  3. Лабораторијске вежбе ће се обављати од 18.маја 2020.године према распореду који ће одредити предметни професори и сарадници у договору са студентима.
  4. Консултације са студентима у просторијама школе одржавају се два пута недељно према утврђеном распореду професора и сарадника. Студенти су обавезни да путем мејла најаве свој долазак на консултације.
  5. Априлски испитни рок за студенте основних и мастер студија одржаће се од 01.06. - 15.06.2020.године према  распореду и условима који ће бити накнадно објављени.

Секретаријат школе

Још чланака...